REKUPERACJA: 535 306 754 / OGRZEWANIE: 692 449 076 kontakt@rekuperacja-godzic.pl ul. Rzemieślnicza 7, 41-253 Czeladź

Jak działamy? 3 kroki, do najlepszej rekuperacji!

Pozwól nam, jako specjalistom zaproponować

niezawodny system wentylacji nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła dla Twojego domu

Na każdym etapie współpracy gwarantujemy

fachowość, rzetelność, terminowość

Pierwszy kontakt

Nasza rola nie polega na tym, aby cokolwiek sprzedać. Czujemy się raczej konsultantami i chcemy pokazać najważniejsze z powodów dlaczego warto mieć w domu rekuperację

Prezentacja produktu

Czy kiedykolwiek stałeś przed dylematem – jaki produkt wybrać? Bez obaw, zapytamy Cię czego potrzebujesz, co jest dla Ciebie najważniejsze i zaprezentujemy produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

Specyfikacja Do Umowy

Od samego początku stawiamy na przejrzyste warunki współpracy. Przed podpisaniem umowy dokładne omawiamy zakres prac oraz przedstawiamy specyfikację, która stanowi załącznik do umowy.

Wydłużona gwarancja

Zawsze staramy się dbać o Twój spokój i jeszcze dłuższe poczucie komfortu związanego z gwarancją. Czy 10-letnia gwarancja na instalację oraz 2-letnia gwarancja na urządzenie, jest dla Ciebie satysfakcjonująca?

Oferujemy kompleksową obsługę, w skład której wchodzą następujące usługi:

Doradztwo

Doradztwo

Wybór urządzenia to ważna kwestia przy realizacji Twojej inwestycji, decyzja musi być przemyślana i świadoma. Odpowiednio dobrane przez naszą firmę rozwiązanie, zapewni należyty komfort a także zagwarantuje wieloletnie bezawaryjne funkcjonowanie.

Projekt

Projekt

Dobry projekt to połowę sukcesu poprawnie działającej instalacji. Wykonanie projektu z uwzględnieniem właściwych obliczeń, dopasowaniu optymalnych parametrów, oraz odpowiednie rozplanowania całej instalacji gwarantuje cichą, efektywną i niezawodną pracę.

Montaż:

Montaż:

Nadszedł czas profesjonalistów – nie ma już miejsca na naukę i brak kompetencji! Wszystkie prace realizowane są przez grono przeszkolonych i doświadczonych fachowców. Na etapie wykonywanych prac, zawsze sporządzana jest dokumentacja fotograficzna. Równie ważny jest także nadzór przez osobę odpowiedzialną za całość inwestycji.

ZAMIESZKAJ W KOMFORTOWYCH WARUNKACH

w nowym domu!